Ικαριώτες Πρόσφυγες στο Β Παγκόσμιο Πόλεμο Α μέρος

Κυριακή 10 Ιανουαρίου 2016

Νέα Ιωνία - Χολαργός: 3-2

Νίκη - βάλσαμο πέτυχε η Νέα Ιωνία επί του Χολαργού με 3-2 και ανέβηκε βαθμολογικά. Το ενδιαφέρον παιχνίδι έγινε υπό βροχή στο πρώτο ημίχρονο, όπου και η διακύμανση του σκορ ήταν 1-0, 1-1-, 2-1, 3-1, με την ισοφάριση του Χολαργού και τα δύο γκολ της Νέας Ιωνίας, να σημειώνoνται στο τελευταίο εξάλεπτο του ημιχρόνο ανατρέποντας ψυχολογίες και συναισθήματα εντός και εκτός του αγωνιστικού χώρου. Στην επανάληψη ο Χολαργός μείωσε σε 3-2 αλλά τελικά οι γηπεδούχοι έφυγαν με το τρίποντο. Nα σημειώσουμε ότι κυκλοφορεί το ημερολόγιο του συλλόγου για το 2016 με 5 ευρώ κόστος. Ανοίξτε το θέμα για να δείτε περισσότερες φωτο.

...και όμως το φλιτ είναι "εργαλείο" για να γίνει ανεμπόδιστα η μετάδοση ενός αγώνα, αφού εξοντώνει ό,τι πετάει μέσα στα δημοσιογραφικά μπουθ. Από τα "μυστικά" του επαγγέλματος στις "μικρές" κατηγορίες. To βίντεο που ακολουθεί είναι από την ιστοσελίδα της ομάδας...